JELKOTLAR ve TOPKOTLAR

JELKOTLAR

NANOJEL jelkot serisi ile  dış ortam dayanımı yüksek, estetik , transparan yada özelleştirilmiş renk alternatifleri hızlı ve yüksek performans jelkotların deneyimini yaşayın. Marin tipi, mermerit, otomotiv , tren parçaları için sonrada boyanacak zımparalanabilir jelkotlar yada son kat jelkot çözümleri için bizimle iletişime geçiniz.

Genel Amaçlı Jelkotlar

Nanojel 600, ortoftalik esaslı, tikstropik, hızlandırıcı içren genel amaçlı bir jelkottur. UV ve kimyasl dayanımın gerekli olmadıgı endüsyriyel jelkot uygulamaları için tasarlanmıştır. Fırça ve Püskürtme versiyonları mevcuttur.


ISO/NPG Jelkotlar

Nanojel 800, İzo/NPG esalı akrilik içeren, uv ışınlarına ve dış ortam sartlarına dayanıklı yüksek performans bir jelkottur. Özellikle Tekne, otomotiv ,traktör parçası, mermerit gibi yüksek dayanım gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır.


Kalıp Jelkotları

Nanojel 500, İSO/NPG ,esaslı, tiksotropik, hızlanıdırıcı içeren yüksek performans bir kalıp jelkotudur. Klasik kalıp jelkotlarının aksine, kalıplarda matlasma ve elyaf izi yapmak. RTM, elyatırması ve diger yüksek yüzey kalitesi ve performans gerektiren kalıp uygulamarında kullanılabilir.


Zımparalanabilir Jelkotlar

Endüstriyel kullanıma uygun kimyasal, atmosferik ve suya dayanımın çok önemli olmadığı daha ziyade iç mekanlarda ve ayrıca sonradan boyanacak ürünler için geliştirilmiştir. Otomotiv, moduler kabin, saniter malzeme gibi sektörlerde kullanılmaktadır. Zımparalanabilir jelkot larımız elle ve makine ile kolaylıkla zımparalanabilmektedir ve çatlama yapmamaktadır.


Alev İlerletmeyen Jalkotlar

Bu jelkot alev ilerletmeme özelliğinin aranıldığı , Yanma riskinin bulanabileceği yerlerde tekne otomobil ve binaların uygun bölümlerinde kullanılmaktadır. Dolgu içerir. Halojen grubu bileşikler içermez. BS 476 part 7 göre Class 2 sınıf bir jelkottur.


Topkotlar

Nanojel Topcoat 800, parafin içeren,son kat bir topkottur. Tamir yapılacak yzüeylere yada sonradan CTP yüzeyine uygulananır. Klasit jelkotların aksine uygulama sonrası jelkot yüzeyi kurur ve zımpara kagıdına sarmaz. Parlak ve pürüzsüz bir yüzey için uygulama sonrası zımpara adımları ve pasta poliş uygulanmadır.


Pin It on Pinterest

Share This